iPod shuffle sai visuaalse uuenduskuuri ning pühade hooajaks on saadaval kirevam värvivalik. Muud näitajad jääid samaks – 1Gb andmemahtu juba tuntud ülikompaktses disainis. Lisandus ka iPod Shuffle Product (RED) – punane shuffle – mille müügitulust annetatakse osa heategevusele. Hinnaks jääb ligikaudu 1200 krooni.
Tunduvalt suurema muudatuse on teinud läbi iPod nano. Kujult on uus nano laiem ning on sellega juba eelenavalt internetis teeninud hüüdnime “fatty” (paksuke). Samas on uus disain õhem ning mis kindlasti meelepäraseim uuendus – suurem ekraan (2″ QVGA). Ka kasutajaliides on teinud läbi uuenduskuuri – Cover Flow, videode vaatamise võimalus ning iTunesi mängud on olemas ka uutes nano’des. Uued mudelid on saadaval 4GB (2200 krooni) ja 8GB (2800 krooni) variantidena.
Senine lihtsalt iPod seeria on saanud endale nimelaiendi classic ning saanud ka uue väljanägemise. Üleni metallist korpus on õhem samas kui mahud on tunduvalt suuremad – uued mudelid on 80GB (3500 krooni) ja 160GB (4800 krooni). Ka classicul on värsekndatud kasutajaliides ja Cover Flow.
Ning suurim uudis on uus liige iPodi perekonnas – iPod touch. iPhone‘i väiksem vend, mille erinevuseks Apple hitist telefonimaailmas on üldiselt vaid helistamise osa, tänu millele on see tunduvalt õhem kui iPhone – kõigest 8mm. Touch pakub suurt puutetundlikku ekraani, Cover Flow’d, kuid suurima uuendusena – wifi ühendust ning täisväärtuslikku internetilehitsemist Safariga ja YouTube’i. Saadaval hakkab olema mudelid suurusega 8GB (4200 krooni) ja 16GB (5500 krooni).
Samuti on pressiüritusel kõlanud uudised, kuid mis Eesti tarbijat vähem puudutavad, on Wireless iTunes Web Store, iPhone’i mudelivalikust kaob 4GB versioon, 8GB iPhone hind langes 200 dollarit (See teeb iPhone hinnaks 5500 krooni), Apple’i koostöö Starbucksiga ning võimalus teha iTunesi poest ostetud lugudes iPhone’ile helinaid. Lisaks veel on võimalik tänu sellele it iPod touch jooksutab OS X (Sama mis iPhonel) kasutada kõiki neid rakendusi mis on olemas ka iPhonel (Mail, GoogleMaps jne), läbi pisikese tarkvara muutmise. Väidetavalt töötavad sellel ka kolmanda osapoole programmid nagu NES Emulaator jne.